Facebook
newsletter_signup
newsletter_signup

KUPIMY GRUNTY

W związku z prowadzeniem konsekwentnej polityki rozwoju firmy, poszukujemy atrakcyjnych nieruchomości na terenie miasta Łodzi i okolic. W kręgu naszego szczególnego zainteresowania znajdują się nieruchomości odpowiednie dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub biurowej, położone w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Zachęcamy do kontaktu również osoby oferujące do sprzedaży nieruchomości zlokalizowane w innych rejonach w kraju oraz za granicą.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie informacji na adres grunty@budomaldevelopment.pl Gwarantujemy dyskrecję i kontakt zwrotny.

 

Due to the consistent development policy of the company, we are looking for attractive properties in the city of Lodz and its surroundings. Our particular interest is in properties suitable for multi-family or office housing located in close proximity to green areas and well connected to the city center. We also encourage people to sell properties located in other regions in Poland and abroad. Please feel free to contact us at grunty@budomaldevelopment.pl We guarantee discretion and return.